1. خانه
  2. مقالات
  3. کوارتز توتم 6106

کوارتز توتم 6106

شرکت فلات سنگ آسیا پس از تحقیقات و بررسی های گسترده و با توجه به نیاز مشتریان خود توانست کوارتز توتم 6106 را تولید نماید.کوارتز توتم 6106 محصولی دیگر از شرکت فلات سنگ می باشد که جهت رفع نیازهای مشتریان تولید و به بازار عرضه گردید، از لحاظ ظاهری این سنگ مصنوعی نزدیک و شبیه به سنگ های طبیعی مانند اسلب سنگ گرانیت و مرمریت است.سنگ هایی که همان خصوصیات و رگه های سنگ های طبیعی را داشته و علاوه بر داشتن خصوصیات فیزیکی سنگ طبیعی از نظر ظاهری نیز شباهت زیادی به آنها داشته باشند. از آنجایی که سنگ های طبیعی مانند گرانیت و مرمریت محدود هستند و پس از استخراج و مصرف تمام شده و ادامه دار نیستند، سنگ های مصنوعی به عنوان جایگزینی مناسب برای سنگ های طبیعی تولید و روانه بازار گردیدند. سنگ های مهندسی ساز کوارتز مانند صفحه کابینت کوارتز توتم 6106 به دلیل مصنوعی بودن قابلیت تولید مجدد را دارند. در این مقاله از  کابین نت  می خواهیم در مورد ویژگی ها و مزایای کوارتز توتم 6106 با شما صحبت کنیم.

اجرای کوارتز توتم 6106

ویژگی کوارتز توتم 6106

شرکت فلات سنگ آسیا پس از آزمایشات متفاوت توانست کوارتزی مهندسی ساز به نام کوارتز توتم 6106  را که از نظر ویژگی ها شبیه به سنگ های طبیعی باشد تولید و روانه بازار گرداند. کوارتز توتم  6106 از بسیاری جهات شبیه به سنگ های طبیعی است. این سنگ به دلیل داشتن 93 درصد سیلیس از مقاومت بسیار بالایی در مقابل ضربه برخوردار است. این سنگ مصنوعی کوارتز به دلیل عدم تخلخل و استفاده شدن رزین در ساختارش تمامی منافذ و تخلخل های موجود در آن از بین رفته و کاملا در مقابل جذب آب نفوذ ناپذیر گردیده است و خصوصیت عدم تخلخل و نفوذ ناپذیری سبب شده تا هیچ گونه قارچ و کپکی نتواند درون کوارتز توتم 6106 رشد کند . همین امر این کد از کوارتز توتم را کاملا آنتی باکتریال نموده است.آنتی باکتریال بودن سبب شده تا بتوان از این کوارتز مصنوعی در آزمایشگاه ها و بیمارستان ها استفاده کرد.اسلب های کوارتز توتم 6106 در ابعاد 140 در 300 سانتی متر و با ضخامت های 12-20 و 30 میلی متر تولید و روانه بازار می گردند.

ابعاد کوارتز توتم 6106

کوارتز توتم 6106

این سنگ علاوه بر ویژگی های فیزیکی و مقاومتی که دارد یکی از زیباترین و پر فروش ترین کدهای سنگ مصنوعی کوارتز است.علت پر فروش بودن این کد از کوارتز توتم به دلیل داشتن زمینه سفید و رگه های طوسی آن می باشد که محبوبیت بیشتری نسبت به سایر کدهای کوارتز تولید شده توسط شرکت فلات سنگ آسیا دارد. امروزه به دلیل استفاده کمتر از پنجره ها در آشپزخانه اکثر منازل، نور کافی و طبیعی در محیط آشپزخانه وجود ندارد و اکثر آشپزخانه ها به دلیل نحوه ساخت فاقد پنجره هستند. همین امر سبب شده  که نیاز برای تامین نور کافی به صورت مصنوعی در فضای آشپزخانه یا محیط های دکور احساس شود. در نتیجه صاحبان منازل ،معماران و طراحان به دنبال استفاده از محصولاتی هستند که بتوان نور کافی را در محیط ایجاد کرد. استفاده از رنگ های روشن در ساختار کوارتر توتم 6106 سبب روشن شدن بیشتر فضا می شود .رنگ سفید موجود در کوارتز توتم 6106 باعث شده تا بتوان از این سنگ مصنوعی علاوه بر استفاده در  محیط هایی با نور مناسب و زیاد بتوان از آن در محیط های کم نور نیز استفاده کرد تا نور مورد نیاز آشپزخانه و فضایی که قرار است از این سنگ کوارتز توتم در آن محیط استفاده شود فراهم گردد. استفاده از رگه های طوسی در کوارتز توتم 6106 باعث جذابیت بیشتر این سنگ مصنوعی گردیده از آنجایی که رنگ خاکستری رنگی است که ما بین سفید و سیاه قرار دارد استفاده از آن در کنار رنگ سفید بسیار هوشمندانه و ظریف می باشد که ظاهری شبیه به سنگ های طبیعی در این سنگ ایجاد کرده و تناسب دو رنگ سفید و خاکستری را به صورت یک جا نشان می دهد.عموما کسانی که نمی خواهند به طور مستقیم از رنگ مشکی در محیط اطراف خود یا در آشپزخانه استفاده کنند از رنگ طوسی که رنگی ما بین سفید و مشکی است در فضاهای دکوراتیو و آشپزخانه خود استفاده می کنند که حالت خاص بودن ، حس آرامش و درخشش بیشتر را به محیط دهد. 

کوارتز توتم 6106

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed