1. خانه
  2. مقالات
  3. صفحه کابینت | قیمت، انواع و خرید اینترنتی صفحه کابینت

صفحه کابینت | قیمت، انواع و خرید اینترنتی صفحه کابینت

انواع،قیمت و خرید اینترنتی صفحه کابینت-کابین نت

خرید اینترنتی صفحه کابینت ممکن است دغدغه بسیاری از صاحبان منازل جهت صرفه جویی در زمان و رفت و آمد باشد. صفحه کابینت یا کانترتاپ به متریالی که بر روی کابینت های زمینی و جزیره در آشپزخانه ها قرار می گیرد گفته می شود. این متریال ها پس از نصب بدنه و پیاده سازی کابینت ها و تقسیم بندی داخل کابینت بر روی سطح آن قرار میگیرند. سنگ رویه کابینت ها بر اساس جنس و مواد تشکیل دهنده شان انواع مختلفی دارند که می توان از آنها به عنوان صفحه یا میز کار در آشپز خانه یا اپن استفاده نمود. پیشخوان های آشپزخانه می توانند از جنس صفحه کابینت سنگ گرانیت، کوارتز، مارمونایت، کورین، ام دی اف و … باشد. در انتخاب و تعیین نوع سنگ رویه کابینت مورد نیاز برای آشپزخانه ها بایستی به یکسری موارد توجه داشت به عنوان مثال: سنگ رویه کابینت آشپزخانه بایستی به آسانی نظافت شود سهولت در این امر بسیار حائز اهمیت می باشد. سنگ کابینت بایستی با گذر زمان کارایی خود را حفظ نموده و جوابگوی مصرف کننده باشد و رضایت مصرف کننده را به همراه داشته باشد. برای داشتن انتخاب بهتر در صفحه پیشخوان آشپزخانه بایستی یکسری فاکتورها را مد نظر قرار دهیم، از مهمترین این فاکتورها مرغوبیت سنگ رویه کابینت است بعد از آن کیفیت، رنگ و طرح کانترتاپ نیز حائز اهمیت می باشد. از آنجایی که خانم ها در منازل تایم بیشتری را در آشپزخانه جهت پخت و پز سپری میکنند به کار بردن سنگ کابینت مرغوب و کاربردی که راحتی لازم را برای خانم های خانه دار فراهم کند بسیار مهم می باشد. برای داشتن بهترین انتخاب در زمینه صفحات کانترتاپ چه از نظر قیمت و همچنین از نظر مرغوب بودن و داشتن کیفیت بالا بایستی متریال مورد نظر خود جهت استفاده به عنوان صفحه کابینت را از جاهای معتبر تهیه نمایید به همین منظور میتوانید برای گرفتن مشاوره رایگان و خرید اینترنتی با کارشناسان کابین نت تماس حاصل فرمایید.
یک پیشخوان خوب بایستی یکسری ویژگی ها داشته باشد که در زیر به بیان آنها می پردازیم .

ویژگی های صفحه کابینت

1-مقاومت بالا در برابر خط و خش: مقاوم بودن در برابر خط و خش در صفحات رویه کابینت ها بسیار مهم می باشد زیرا این صفحات جزو قسمت های پر تردد و کاربردی در هر آشپزخانه ای محسوب می شوند. به عنوان مثال در بین انواع مختلف صفحات، صفحه سنگ کورین در برابر خط و خش مقاومت کمتری دارد ولی کوارتز در برابر خط و خش مقاوم است و خش پذیر نیست.

2-مقاوم در برابر لکه: کابینت هایی که دارای کیفیت مناسبی هستند در برابر لکه مقاوم می باشند. به طور مثال سنگ های گرانیتی به دلیل داشتن ساختار منسجم نفوذپذیری پایین تری داشته و لکه مواد غذایی و مایعات را به خود جذب نمی کنند در اینجا لازم است ذکر کنیم اگر تمایل به انتخاب سنگ های طبیعی به عنوان صفحه اپن و پیشخوان های آشپزخانه خود هستید دقت داشته باشید که سنگ های طبیعی بر پایه آهک مانند سنگ های مرمریت رنگ مواد غذایی و مایعات را به خود جذب می کنند و نسبت به مواد اسیدی آشپزخانه واکنش نشان می دهند.

حتما بخوانید: چرا صفحه کابینت ضد لک می باشد؟

3- در برابر ضربه مقاومت بالایی از خود نشان میدهند: یک صفحه مناسب بایستی در مقابل ضربه از خود مقاومت نشان دهد در صورتیکه جسمی از داخل قفسه های بالایی کابینت به روی صفحه کابینت افتاد دچار شکستگی و ترک خوردگی نشود به عنوان مثال صفحات سنگی مثل گرانیت، کوارتز و سرامیک از مقاومت بالا و خوبی نسبت به صفحات ساخته شده از ام دی اف برخوردار هستند.

4- مقاومت در برابر حرارت: از جمله وسایل کاربردی در آشپزخانه ها که همواره در ارتباط مستقیم با حرارت قرار دارند می توان به قابلمه و کتری اشاره کرد برای اکثر افراد حداقل یکبار پیش آمده که به دلیل در دسترس نبودن پد گرماگیر مجبور شده اند که قابلمه داغ را به طور مستقیم بر روی سنگ کابینت آشپزخانه قرار دهند مسلما در صورتیکه این صفحات از کیفیت لازم برخوردار نباشد و نتواند در مقابل حرارت از خود مقاومت نشان دهد تغییر حالت داده یا رنگ آن عوض می شود مانند صفحه کابینت کورین و ام دی اف. اما کانترتاپ هایی نظیر اسلب سنگ گرانیت که جزو سنگ های طبیعی می باشد و سنگ کابینت کوارتز در برابر گرما مقاومت بالایی از خود نشان میدهند و دچار تغییر رنگ و دفرمه شدن نمی شوند.

5-مقاوم در برابر رطوبت: یک سنگ رویه کابینت کاربردی به دلیل اینکه در قسمت های مختلف می تواند در معرض رطوبت یا حتی به طور مستقیم در معرض آب قرار گیرد مانند نواحی اطراف سینک حتما بایستی ویژگی مقاومت در برابر رطوبت را داشته باشد. سنگ رویه کابینت گرانیتی، کوارتز و کورین و همچنین مارمونایت دارای مقاومت بالاتری نسبت به صفحه کابینت های چوبی و ام دی اف در برابر رطوبت هستند.

6- قابلیت ابزار خوری: بسته به نیاز مشتری بایستی سنگ کابینت ها قابلیت ابزار خوری مناسب را داشته باشند یعنی بتوان انواع ابزارهای دو پله و سه پله را بر روی سنگ رویه کابینت اجرا نمود. سنگ های رویه کابینت نظیر سنگ گرانیت و کوارتز و همچنین سنگ های مصنوعی دیگر مانند مارمونایت و کورین قابلیت ابزار خوری مناسبی دارند منتهی برای اجرای ابزار در سنگ های گرانیتی به دلیل سختی بیشتر از ابزارهای مخصوصی استفاده می شود. در بین متریال هایی که قابلیت اجرا به عنوان کانترتاپ را دارند فقط صفحه کابینت سرامیک قابلیت ابزارخوری ندارد و فقط به صورت فارسی بر اجرا می شود.

7-خاصیت آنتی باکتریال: پاکیزه و عاری بودن فضای آشپزخانه از هر گونه آلودگی و باکتری جزو نکته های مهمی است که حتی هنگام خرید صفحه کابینت بایستی در نظر گرفته شود از آنجایی که بیشتر کارهای مربوط به آماده کردن مواد غذایی بر روی این محصولات صورت می گیرد در صورتیکه کوچک ترین باکتری یا قارچی بر روی صفحات کابینت آشپزخانه وجود داشته باشد به راحتی همراه غذا وارد بدن افراد منزل شده و می تواند مشکلات عدیده ای برای سلامتی آنها ایجاد نماید. پس بایستی از متریال هایی به عنوان پیشخوان و اپن آشپزخانه استفاده نماییم که فاقد هر گونه خلل و فرجی بوده و هیچ گونه فضایی را برای رشد و تکثیر قارچ ها و باکتری های مضر نداشته باشند. بعضی از محصولات مورد استفاده در کانتر و جزیزه دارای خصوصیت آنتی باکتریال می باشند برای مثال صفحه کابینت های گرانیت،کوارتز، سرامیک و مارمونایت به دلیل نداشتن خلل و فرج بر روی سطحشان کاملا نفوذ ناپذیر بوده و هیچگونه باکتری و قارچی روی آنها رشد نخواهد کرد.

8- نصب آسان:مسلما هر چه نصب یک صفحه کابینت آسان تر باشد زمان کمتری را برای آماده سازی آشپزخانه به خود اختصاص می دهد صفحات از جنس ام دی اف و کورین نصب آسان تری نسبت به صفحه سنگ گرانیت، سرامیک و کوارتز دارند. زیرا نصب آنها نیاز به افرادی کاملا متخصص دارد تا بتوانند نیاز مشتری را بر حسب نقشه ارائه شده بر طرف نمایند.

حتما بخوانید: بهترین صفحه کابینت آشپزخانه کدام است؟

صفحه کابینت سنگ گرانیت:

اسلب سنگ گرانیت سنگی طبیعی و یکی از مهم ترین و پر کاربردترین انواع صفحه می باشد و بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کرده است. سنگ گرانیت از آن دسته از صفحات کابینت می باشد که به طور طبیعی در زمین موجود است. این سنگ از معادن و کوه استخراج شده و پس از فراوری در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. برای استفاده از این سنگ به عنوان پیشخوان آن را به صورت اسلب برش می دهند. با به روز شدن دستگاه های استخراج سنگ گرانیت و فراوری این سنگ سبب شده که بسیاری از افراد صفحه کابینت سنگ گرانیت را در آشپزخانه منازل خود استفاده نمایند تا علاوه بر منحصر به فرد و طبیعی بودن بتوانند به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت بر روی قیمت منازلشان از آن استفاده کنند. مسلما استفاده از سنگ های گرانیتی به عنوان صفحه آشپزخانه می تواند در قیمت نهایی منزل شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

مشخصات صفحه کابینت سنگ گرانیت

خرید اینترنتی صفحه کابینت گرانیت کمی نسبت به سنگ های مصنوعی شرکتی دشوارتر است زیرا به دلیل داشتن رگه های متنوع و طبیعی بودن امکان ارائه سمپل برای این صفحه کابینت زیبا مانند محصولات شرکتی وجود ندارد و هر سورسی که وارد بازار می شود کمی با کوپ های گرانیت قبلی استخراج شده از معادن از نظر رگه متفاوت است. از نظر ظاهری صفحه های سنگ گرانیت که یک محصول کاملا طبیعی می باشند دارای دانه و رگه می باشد و رنگ بندی متنوعی دارد اما طبیعی بودن و تکرار ناپذیر بودن شکل ظاهری هر کدام از صفحات کابینت سنگ گرانیت باعث جذابیت بیشتر این سنگ طبیعی شده است و بسیاری از افراد را ترغیب به استفاده از آن نموده است. زیرا این سنگ علاوه بر ظاهر زیبا و منحصر به فردش کاملا سخت بوده و به راحتی دچار خراش و شکستگی نمی شود و نگهداری و تمیز کردن آن به سهولت انجام می پذیرد. در صورتیکه بخواهید سطوح صفحه سنگ گرانیت را پاک نمایید کافیست با استفاده از پارچه ای آغشته به مایع ظرفشویی یا صابون یا هر تمیز کننده دیگری سطوح را از آلودگی و لکه پاک نمایید.

حتما بخوانید: 10 سنگ گرانیت پر طرفدار

مزایا و معایب صفحه سنگ گرانیت

اگر بخواهیم به ذکر مزایا و معایب صفحات کابینت سنگ گرانیت بپردازیم بایستی ذکر کنیم که مزایای استفاده از این صفحات سنگ گرانیت بسیار بیشتر از معایب آن است.

1-طبیعی بودن: امروزه بسیاری از افراد تمایل دارند که در دیزاین منزل خود از متریال های کاملا طبیعی استفاده نمایند زیرا علاوه بر زیبا بودن چهره ای خاص و جذاب به فضای منزلشان می دهد همین امر سبب علاقه افراد به استفاده از متریال های طبیعی به عنوان صفحه کابینت شده است. صفحه سنگ گرانیت علاوه بر زیبایی و داشتن رگه های منحصر به فرد و تکرار نشدنی می تواند نیاز بسیاری از افراد را در این زمینه مرتفع نماید.

2-نفوذ ناپذیر بودن: صفحات سنگ گرانیت به دلیل ساختار منسجمی که دارد و فراوری که بر روی آن صورت می گیرد فاقد هر گونه تخلخلی بوده و به عنوان صفحه کابینتی نفوذ ناپذیر می توان از آن نام برد. سنگ گرانیت رطوبت و مایعات را به خود جذب نمی کند.

3-مقاومت حرارتی بالا: شما می توانید به راحتی از صفحه کابینت های سنگ گرانیت در آشپزخانه منزلتان استفاده و نمایید و مطمئن باشید که در اثر حرارت ناشی از قرار گرفتن اجسام گرم نظیر کتری و قابلمه به مرور زمان رنگشان تغییر نمی کند.

4-وزن بالا: اگر بخواهیم یکی از معایب سنگ رویه کابینت گرانیت را نام ببریم وزن بالای آن می باشد زیرا حمل و نقل و ارسال این صفحات را به محل نصب دشوار می کند.

5-شاید یکی دیگر از معایبی که بتوان برای صفحه کابینت سنگ گرانیت در نظر گرفت این است که با استفاده از ابزارهای معمولی برش نمی توان این صفحات را برش داد و برای برش دادن و آماده سازی این صفحات برای نصب نیاز به دستگاه های مخصوصی می باشد و حتما بایستی توسط افراد متخصص اینکار انجام شود.

اما فارغ از تمام دلایل ذکر شده در بالا این نکته را حتما در نظر داشته باشید که سنگ مرمریت به عنوان یک سنگ طبیعی ساختاری کاملا متفاوت با سنگ های گرانیتی دارد شما در صورت استفاده از سنگ مرمریت به عنوان پیشخوان به مرور زمان شاهد جذب رطوبت و همچنین واکنش این سنگ با مواد اسیدی موجود در آشپزخانه (آبلیمو، سرکه و…) خواهید بود در صورتیکه در سنگ گرانیت به دلیل ساختار یکپارچه و مستحکمش به هیچ وجه این حالت را مشاهده نمی کنید.

اگر میخواهید برای کابینت کلاسیک آشپزخانه خود سنگ رویه کابینتی انتخاب کنید انتخاب صفحه کابینت سنگ گرانیت به دلیل زیبایی چشم گیر و تکرار پذیر نبودنش بهترین گزینه برای آشپزخانه لوکس شماست.سنگ های گرانیتی در رنگ های تیره و روشن موجود می باشند و شما می توانید بهترین و خاص ترین انتخاب را برای آشپزخانه خود داشته باشید.

خرید اینترنتی صفحه کابینت کوارتز:

از دیگر متریال های مورد استفاده به عنوان کانترتاپ می توان به صفحات کوارتز اشاره کرد خرید اینترنتی صفحه کابینت کوارتز به مراتب آسان تر است گرانیت است.کوارتز را میتوان نزدیک ترین سنگ مصنوعی به سنگ های طبیعی نام برد.کوارتز یک ماده طبیعی می باشد که در تولید این صفحه کابینت بیشترین شهم را دارد و اجزا در تولید این سنگ رزین و چسب و …. می باشد. از معروف ترین شرکت در این صنعت می توان به سایلستون(کوزنتیو)کامبرا،ام اس ای نام برد که میتوان گفت جزو قول های تولید کوارتز در جهان هستند.البته در کشور عزیزمان ایران شرکت های مثل فلات سنگ آسیا(توتم)،کاینداستون و کوارتز برد استون در زمینه تولید و ساخت صفحات کوارتز فعالیت میکنند.در بین شرکت های نام برده شده در داخل کشور می توان بهترین کالای تولیدی وهمچنین معروف ترین برند توتم می باشد .در ادامه مطلب همراه ما باشید تا تمامی برند کوارتز نام برده شده برای شما عزیزان توضیح دهیم.

کوارتز سایلستون

سایلستون یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت بزرگ . پیشرو در کانترتاپ کوزنتیو می باشد.پس تاسیس برند کوزنتیو این شرکت بعد از 40سال خط تولید صفحات کوارتز خود را به اسم سایلستون راه اندازی کرد.این شرکت توانسته محصولی را تولید کنند در برابر آب،گرما،ضربه مقاوم باشد.این کالا به علت داشتن سطح غیر قابل نفوذ ،آنتی باکتریال نیز می باشد. خرید اینترنتی صفحه کابینت سایلستون که در سال های قبل وارد ایران می شد امکان پذیر بود اما به علت ممنوعیت واردات این کالا کشور دیگر وارد کشور عزیزمان نشد.اما برخی از محصولات این شرکت همچنان در انبار موجود می باشد.

کوارتز کامبریا

کوارتز کامبریا بشتر از 60سال تجربه در زمینه تولید این صفحات کوارتز و توانسته تولیدات خوردبه بیشتر کشور ها جهان صادر کند.از مهم ترین ویژگی این کوارتز خاصیت عبور دهی نور در بیشتر محصولات خود می باشد.به علت ممنوعیت واردات در کشور وارد نمی شود

خرید اینترنتی صفحه کابینت کوارتز توتم (شرکت فلات سنگ آسیا)

خرید اینترنتی صفحه کابینت کوارتز توتم که محصول شرکت فلات سنگ آسیا یکی از بزرگترین تولید کننده های کوارتز در ایران و همچین می توان گفت در خاور میانه می باشد امکان پذیر است.از کیفیت و ویژگی ها این محصول می توان به داشتن خواص مثل آنتی باکتریال بودن،سطح غیرقابل نفوذ،مقاوم بودن در برابر ضربه و …. گفت .که همین ویژگی ها سبب شده بتواند با کوارتز های خارجی وارد رقابت شود.صفحه کابینت کوارتز اصفهان را می توانید برای تمامی مدل های کابینت مانند (کلاسیک،نئوکلاسیک،مدرن) مورد استفاده قرار داد.این محصول دارای طرح های مختلف مثل دانه دار درشت،دانه دار ریز،رگدار ریز و رگه درشت نام برد.از معروف ترین کوارتز های توتم میتوان به کد 6106 اشاره کرد که دارای کلی سفید با رگه های خاکستری می باشد.این شرکت محصولات خود را با درجات مختلف وارد بازار کرده است تا بتوانید با توجه به نیاز خورد مورد استفاده قرار دهید.ابعاد این کالا 300*140 می باشد .می توان گفت تقریبا هر اسلب از این کالا 6 متر طول در عرض 60 سانتی به شما صفحه رویه کابینت می دهد.

حتما بخوانید: کوارتز توتم چیست؟

ویژگی های کوارتز توتم

سطح کاملا براق
سطح غیر قابل نفوذ
دارای تنوع رنگی بالا
مقاوم در برابر خش
دوام بالا در طول مدت زمان
سطح کاملا ضد آب
آنتی باکتریال بودن
قابلیت ابراز خوری
و …

موارد استفاده صفحه کابینت کوارتز توتم

1- این محصول به علت داشتن خاصیت ابزار خوری می توانید برای تمامی مدل های کابینت مانند کلاسیک،ممبران،نئوکلاسیک،مدرن و …. مورد استفاده قرار دهید.

2- با داشتم سطحی آنتی باکتریال و سطح غیرقابل نفوذ میتوانید این محصول در تمامی محیط های آزمایشگاهی و بهداشتی و همچنی در تمام محیط های رستورانی و غذا خوری مورد استفاده قرار دهید.

3- بصورت کلی این محصول میتوانید برای صفحه کابینت،بین کابینتی،مراکز بهداشتی،غذا خوری و رستوران مورد استفاده قرار دهید.

صفحه کابینت کوارتز کایند استون

شرکت سنگ آفرینان کوشا یکی دیگر از تولید کنندگان کوارتز در کشور می باشد.این شرکت در سال 1387 با هدف تولید سنگ مصنوعی کوارتز شروع به فعالیت در زمینه سنگ کرده است.و توانسته بخش از باراز در کشور مال خود کند.این محصول از نظر کیفیت و دوام مقداری پایین تر از کوارتز توتم قرار دارد.
داشتن یک آشپزخانه جدید و مدرن همواره یکی از مسائلی است که اکثر صاحبان منازل به آن فکر می کنند مخصوصا در ساختمان های قدیمی که صفحات کابینت قدیمی دارند این امر بیشتر مورد توجه قرار می گیرد زیرا بیشتر صفحات کابینت موجود در منازل قدیمی از نوع ام دی اف های روکش شده هستند.احتمالا شما هم سابقه استفاده از کانترتاپ های معمولی یا همان ام دی اف را دارید صفحاتی که علاوه بر کاربردی بودن دارای معایبی نیز بودند مانند کدر شدن و تغییر رنگ در اثر گذاشتن یک قابلمه داغ بر روی سطحشان یا ورم و ترک خوردگی در نواحی اطراف سینک ازهمین رو ما در این مقاله به معرفی انواع سنگ رویه کابینت، کاربرد آنها در آشپزخانه و مزایای هر کدام از صفحه کابینت ها می پردازیم.

صفحه کابینت استیل

حتما در رستوران های بزرگ و مراکز تجاری که به تعداد زیادی از مشتریان سرویس ارائه می کنند یا در کترینگ ها و حتی در آشپزخانه محیط های درمانی صفحه کابینت استیل را دیده‌اید. حتما این سوال برای شما پیش آمده که آیا فقط این کانترتاپ های استیل مخصوص مکان های تجاری و درمانی است یا می‌توان در منازل مسکونی نیز از آنها استفاده نمود؟

علاوه بر سوال فوق بسیاری از مصرف کنندگان دغدغه کیفیت و ماندگاری این کانترتاپ ها را دارند.استفاده از استیل در فضای آشپزخانه به عنوان میز کار بسیار گزینه عالی و مناسبی است زیرا صفحات استیل علاوه بر طول عمر بالا یکی از مقاوم‌ترین متریال‌ها جهت استفاده به عنوان میزکار در آشپزخانه است.

مزایای استفاده از صفحه کابینت استیل:

یکی از مهم ترین ویژگی های صفحات استیل نداشتن هر گونه منفذ بر روی سطحشان جهت رشد باکتری ها است از این رو این متریال کاملا آنتی باکتریال می باشد، صفحات استیل طول عمر بسیار بالایی دارند و سطوحشان به آسانی تمیز می گردد و در مقابل اسیدهای آشپزخانه سطحی مقاوم دارد و لکه مواد غذایی را به خود نمی گیرد و یکی دیگر از مزیت های این متریال توانایی ساخت سینک از جنس خودشان و ایجاد یک سطح یکدست در فضای آشپزخانه است.

معایب صفحه کابینت استیل

یکی از بزرگترین ایراداتی که به این متریال وارد می شود خط و خش پذیری بالای آن است که به راحتی می توان این خطوط ناشی از استفاده از این متریال را به عنوان صفحه کابینت در آشپزخانه مشاهده کرد که ممکن است برای برخی از افراد ظاهر زیبایی نداشته باشد، دیگر ایرادی که برای این صفحات در نظر گرفته می شود نشان دادن لکه و جای دست بر روی سطوح آن است.و این متریال به دلیل جنسی که دارد نسبت به بقیه کانترتاپ ها هنگام استفاده سر و صدای بیشتری تولید می کند.

در کل اگر مایل هستید تا سبکی مدرن را در فضای آشپزخانه خود داشته باشید می توانید صفحات استیل را به همراه چوب یا دیگر متریال ها تلفیق کنید تا فضای آشپزخانه‌تان را از حالت خشکی و بی روح بودن که ممکن است این صفحات در آشپزخانه شما ایجاد کند خارج کنید. از نظر کابین نت صفحه کابینت استیل را می توان جزو متریال هایی که کاملا مناسب سبک مدرن است در نظر گرفت متریالی مقاوم در برابر حرارت و کاملا نفوذ ناپذیر که بر خلاف بعضی از کانترتاپ ها غیر قابل تعمیر نیست.

صفحه کابینت چیست؟

صفحه کابینت به متریالی گفته که بر روی کابینت های زمینی و میز جزیره در آشپزخانه ها قرار می گیرد گفته می شود، سنگ رویه کابینت ها پس از نصب بدنه و پیاده سازی کابینت ها بر روی سطح آن قرار میگیرد.

ویژگی های یک صفحه کابینت خوب چیست؟

1-مقاومت بالا در برابر خط و خراش 2-مقاوم در برابر لکه 3-مقاوم در برابر حرارت 4-مقاوم در برابر جذب رطوبت 5-آنتی باکتریال بودن 6- نصب آسان

چند نوع صفحه کابینت داریم؟

انواع مختلفی از کانترتاپ ها در بازار موجود می باشند که شما می توانید خرید اینترنتی صفحه کابینت آشپزخانه خود را انجام دهید. از جمله آنها می توان به اسلب سنگ گرانیت و متریال های مصنوعی مانند مارمونایت، اس پی ال، کوارتز توتم، صفحه سرامیک پرسلان و غیره اشاره کرد.

5/5 - (29 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed