1. خانه
  2. مقالات
  3. 10 سنگ گرانیت پر طرفدار

10 سنگ گرانیت پر طرفدار

همانطور که می دانید سنگ های مورد استفاده برای صفحه کابینت انواع مختلفی دارد مثل سنگ های مرمریت، گرانیت، کوارتزیت و … از بهترین محصولاتی که می توانید برای رویه کابینت یا پیشخوان آشپزخانه خود مورد استفاده قرار دهید اسلب سنگ گرانیت می باشد. امروز در این مقاله از کابین نت ما قصد داریم 10سنگ گرانیت پر طرفدار برای استفاده به عنوان صفحه کابینت  را از نظر شما مشتریان معرفی و مورد بررسی قرار دهیم.

ویژگی مهم سنگ گرانیت

از مهم ترین ویژگی های سنگ گرانیت میتوان به مقاومت این سنگ در برابر آب و مقاومت در برابر اسید های مورد استفاده در خانه، قابلیت ابزار خوری سنگ گرانیت ، مقاومت در برابر گرما  و … اشاره کرد. از پر فروش ترین و پر طرفدارترین سنگ های گرانیت میتوان به سنگ گرانیت کسپر، پیتون، سبز آبرنگی، گلدن لایتنینگ، سرپانتین، سبزدانه اناری، سبز دانه طلایی، ماگما گلد، ولگا بلو ،پرشین وایت اشاره کرد در ادامه مطلب تمامی جزییات رنگی و ویژگی های سنگ ها را با هم مقایسه می کنیم.

سنگ گرانیت کسپر

گرانیت کسپر با داشتن زمینه مشکی رنگ و همچنین داشتن رگه های حباب شکل سفید و کرم رنگ سنگ بسیار جذاب برای تمامی مدل های کابینت همچنین میز ناهار خوری، جلو مبلی ،سرویس های بهداشتی و …. می توانید مورد استفاده قرار دهید. این سنگ در تمام فینیش های مات ، چرمی همچنین براق موجود می باشد. ( این نکته را میتوانید در نظر داشته باشید که گرانیت کسپر و همچنین گرانیت بابل گری شباهت زیادی نسبت به هم دارند. )

سنگ گرانیت کسپر

سنگ گرانیت پیتون

این سنگ به علت داشتن سطحی کاملا مشکی رنگ و همچنین داشتن رگه های سفید  رنگ به صورت خطی چهره بسیار خاص و مدرن دارد. این سنگ را نیز می توانید برای تمامی مدل های کابینت مورد استفاده قرار دهید. در شکل زیر کاملا میتوانید رگه ها و همچنین شکل ظاهری این سنگ را ببینید. این سنگ را میتوانید در تمامی محیط های داخلی و همچنین فضاهای خارجی مورد استفاده قرار دهید.  پیتون نیز مانند باقی سنگ ها دارای 3 فنیش سطحی مات، چرمی و براق می باشد.

سنگ گرانیت پیتون

سنگ گرانیت سبز آبرنگی

سبز آبرنگی یا سبز جنگلی یکی دیگر از سنگ هایی می باشد که مورد توجه معماران و مشتریان می باشد. این سنگ زیبا با داشتن طرح ها و رگه های مختلف در فنیش های سطحی متفاوت برای استفاده در تمامی مدل های کابینت و همچنین تمامی محیط های داخلی و خارجی منزل شما مناسب می باشد. یکی از زیباترین مدل های این سنگ را میتوانید در فنیش چرمی آن مشاهده کنید .

سنگ گرانیت سبز آبرنگی

سنگ گرانیت گلدن لایتنیگ

این سنگ زیبا تلفیقی از رنگ های سبز تیره به همراه رگه های طلایی و سفید رنگ است (در بعضی از انواع این سنگ رگه های آبی رنگ نیز مشاهده شده است. این سنگ نیز مناسب برای تمامی مدل های کابینت و همچنین تمامی فضاهای خارجی و داخلی می باشد.) شکل ظاهری بسیار زیبای این سنگ را میتوانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

سنگ گرانیت گلدن لایتینگ

سنگ گرانیت سرپانتین

اگر از زمینه سبز تیره و روشن و همچنین رگه های سفید رنگ در یک سنگ لذت می برید سرپانتین می تواند یک انتخاب بسیار مناسب برای شما عزیزان باشد. این گرانیت نیز مناسب برای استفاده درتمامی مدل های کابینت می باشد وهمچنین می توانید این گرانیت را برای فضاهای داخلی و هم فضای خارجی مورد استفاده قرار دهید.

سنگ گرانیت سرپانتین

سنگ گرانیت سبز دانه ناری

اگر شما در ذهن خود به دنبال یک سنگ تیره با طیف رنگی سبز می باشید این گرانیت می تواند یکی از انتخاب های شما برای استفاده در تمامی محیط های داخلی منزلتان و همچنین تمامی محیط های خارجی خانه شما می باشد که میتوانید با توجه به سلیقه خود به طرحی که در نظر دارید دست یابید. در عکس زیر می توانید یکی از زیباترین سورت های این سنگ را مشاهده کنید.

سنگ گرانیت سبز دانه اناری

سنگ گرانیت سبز دانه طلائی

تم رنگی این سنگ نیز مانند سنگ دانه اناری سبز تیره می باشد. اما رگه های این سنگ به شکل طلائی در طول سنگ قابل مشاهده می باشد. این سنگ نیز مانند مابقی سنگ ها در تمامی فضاهای داخلی همچنین فضای بیرونی قابل استفاده می باشد و می توانید به راحتی این سنگ ها مورد استفاده قرار دهید.

سنگ گرانیت سبز دانه طلایی

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed