1. خانه
  2. مقالات
  3. 10 کوارتز توتم پر فروش

10 کوارتز توتم پر فروش

شرکت فلات سنگ آسیا مانند تمامی شرکت ها در سراسر دنیا در حوزه تولید سنگ مصنوعی کوارتز محصولات معروف و پر فروشی دارد.از 10 کوارتز توتم پر فروش این شرکت می توان به کد های کوارتز توتم 6106،6225،2209،2208،4232،4233،5600،9107،9909،6909 اشاره کرده. در ادامه مطلب تمامی کد ها را گفته شده را به شما توضیح می دهیم.

همانطور که می دانید صفحه کابینت کوارتز توتم یکی از معروف ترین سنگ های مهندسی در کشور می باشد و در مقالات قبلی  کابین نت درباره اینکه کوارتز توتم چیست؟، سمپل کوارتز توتم با شما عزیزان صحبت کرده می توانید در لینک هایی که برای شما قرار داده ایم رفته و مقالات را مطالعه کنید.

کوارتز توتم 6909

یکی از 10 کوارتز توتم پر فروش کوارتز 6909 است اگر برای صفحه کابینت خود به دنبال رنگ تیره و یا مشکی می باشید می توانید این کوارتز یکی از انتخاب های شما باشد.6909 با داشتن رنگ زمینه ای مشکی و داشتن رگه های ابرو بادی  خاکستری رنگ می تواند یکی از مواردی باشد که مورد انتخاب قرار دهید.طراحی خاص و شیک این صفحه کابینت باعث این موضوع شده است بتوانید این پیشخان را برای تمامی مدل های کابینت مورد استفاده قرار دهید.

توتم کد6909

کوارتز توتم 6106

توتم کوارتز 6106 میشه گفت پر فروش ترین کد این شرکت می باشد.این سنگ مصنوعی با داشتن زمینه سفید رنگ و داشتن رگه های خاکستری روشن مورد استفاده برای تمامی مدل های کابینت(ممبران،مدرن ،نئوکلاسیک و …) می باشد .

کوارتز توتم 2209

این کوارتز توتم با داشتن رنگ زمینه تیره و داشتن دانه مسی یکی دیگر از محصولات پر فروش توتم کوارتز میباشد.این سنگ به علت داشتن داشتن ساختار کاملا منظم از نظر ظاهریی مورد استفاده در تمامی مدل های کابینت می باشد.از بهترین موارد استفاده این سنگ می شود برای استفاده در کابینت های رنگ روشن نام برد.

کوارتز توتم 6225

6225یکی دیگر از محصولات شرکت فلات سنگ آسیا می باشد.این سنگ مصنوعی با داشتن زمنیه کرمی رنگ و همچنین داشتن رگه های نارنجی  کاملا مناسب برای کار های کلاسیک(چوبی،ممبران،پولیشی ) می باشد.البته این موضوع هم بگویم این سنگ مورد استفاده در مابقی مدل های کابینت هم می باشد.مثل همیشه توصیه برای شما عزیران این می باشد صفحات روشن برای کابینت های تیره مورد استفاده قرار دهید تا تمامی زیبایی صفحه شما منتقل شود.

کوارتز توتم 2208

یکی دیگر از محصولاتی شرکت توتم کوارتز توانسته فروش بالایی از طراحی این محصول داشته باشد کد 2208 می باشد این محصول جزو تولیدات رنگ تیره این شرکت می باشد.فلات سنگ در طراحی این محصول از رنگ مشکی و دانه های آیینه استفاده شده است.2208 مورد استفاده در تمامی مدل های کابینت می باشد.

کوارتز توتم 4232 و 4233

این دو کد از این شرکت تشکیل شده از دانه ریز شیشه می باشد.شکل ظاهری ین دو محصول کاملا به یک شکل می باشد تنها تفاوت این دو محصول در رنگ زمینه ای آن می باشد.یکی از آن ها به رنگ کرم می باشد و دیگری سفید رنگ می باشد.این دو طرح به علت سادگی مخاطبان خاص خود را دارد.

توتم کد 4233

کوارتز توتم 5600

این سنگ با داشتن رنگ زمینه مشکی و همچنین دانه ریز بسیار ریز صدف و شیشه تشکیل شده است .این سنگ مصنوعی مانند دو کد بالا مناسب برای سلیقه های ساده پسند می باشد.

توتم کد 5600

کوارتز توتم 9909

9909جزو جدیدترین تولیدات شرکت فلات سنگ آسیا می باشد.این سنگ با داشتن رنگ کلی مشکی و داشتن رگه های سفید رنگ (طرح مانند سنگ مارکوینا)مورد استفاده برای تمامی مدل های کابینت می باشد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed